KONST / Oljemålningar / Akryl 15652016
nr 1565 2016
Mathias Kärnlund
(f. 1972), Sverige
Yttersta Tvärgränd, Södermalm, Stockholm. Signerad och daterad -07. Akryl på duk, 90x90 cm, oramad
Mathias Kärnlund, svensk bildkonstnär född 1972.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:33:17
23/9 19:29:37
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm